REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
W Jaworznie powstanie wielkoskalowa fabryka samochodów elektrycznych i hybrydowych? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Jaworznie powstanie wielkoskalowa fabryka samochodów elektrycznych i hybrydowych? [FILM]
Co powstanie zamiast planowanej wcześniej wielkiej fabryki polskich samochodów elektrycznych w Jaworznie, w województwie śląskim? Podczas debaty z cyklu Miasta Idei, która odbyła się w Jaworznie i poświęcona była przyszłości Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, prezes ElectroMobility Poland (EMP), Tomasz Kędzierski, zaprezentował nową formułę projektu realizowanego przez spółkę oraz przedstawił aktualny stan prac. Jak podkreślił, priorytetem jest zapewnienie długofalowych korzyści, które wykraczają poza samą produkcję w planowanej fabryce w Jaworznie.
[Dolny Śląsk] W Żarowie powstaną dwie nowe koreańskie fabryki automotive firmy KCPartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] W Żarowie powstaną dwie nowe koreańskie fabryki automotive firmy KCP
Kolejny inwestor jest w trakcie budowy swojej fabryki w dolnośląskim Żarowie, na terenie tamtejszej...
WSSE Invest-Park liderem wśród 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
WSSE Invest-Park liderem wśród 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsce
2500 nowych miejsc pracy oraz 770 mln złotych nakładów inwestycyjnych zadeklarowali przedsiębiorcy w...
Niemiecki koncern Steico wybuduje za około 70 milionów euro fabrykę na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern Steico wybuduje za około 70 milionów euro fabrykę na Dolnym Śląsku
Kolejna duża inwestycja przemysłowa na Dolnym Śląsku. Tym razem zainwestuje tu w budowę swojej pierw...
Fabryka Norblina w Warszawie coraz bardziej zielona i ekologicznaartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Norblina w Warszawie coraz bardziej zielona i ekologiczna
Należący do Grupy Capital Park warszawski wielofunkcyjny kompleks – Fabryka Norblina – uzyskał finalne certyfikaty BREEAM, zarówno dla części biurowej, jak i części retailowej. Dodatkowo, w kompleksie pojawiła się instalacja fotowoltaiczna, a zarządzający nie ustają w staraniach, by sukcesywnie obniżać ślad węglowy nieruchomości, na przykład poprzez wprowadzenie zamkniętego obiegu plastiku.
[Aglomeracja Wrocławska] Amerykański koncern Paragon Medical rozbuduje swoją fabrykę pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Amerykański koncern Paragon Medical rozbuduje swoją fabrykę pod Wrocławiem
Amerykański koncern Paragon Medical rozbuduje swoją polską fabrykę zajmującą się obróbką metali dla...
[Dolny Śląsk] Francuski inwestor rozbuduje fabrykę w Oleśnicyartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Francuski inwestor rozbuduje fabrykę w Oleśnicy
ANIS Opakowania Sp. z o.o. – polska spółka-córka francuskiej Groupe Guillin zainwestuje kilkadziesią...
[Aglomeracja Wrocławska] Kolejna wielka inwestycja japońskiej Toyoty pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Kolejna wielka inwestycja japońskiej Toyoty pod Wrocławiem
Japońska Toyota zdecydowała się na kolejną nową, wielką inwestycję na Dolnym Śląsku. Ten światowy gi...
[Wrocław] Archicom wydaje własną gazetęartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Archicom wydaje własną gazetę
Nowiny Wrocławskie – to wydawnicza podróż w czasie informująca mieszkańców miasta o niesamowitych hi...
[wielkopolskie] Wielorodzinnie w Zalasewieartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Wielorodzinnie w Zalasewie
Zalasewo Park to najnowszy projekt budowlany dewelopera KM Building. Na terenie podpoznańskiej miejs...
[Wrocław] Coraz bliżej rozpoczęcia prac nad kompleksem Stawowa Cityartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Coraz bliżej rozpoczęcia prac nad kompleksem Stawowa City
Przy zbiegu ulic Kościuszki i Kołłątaja powstaną dwa apartamentowce loftowe, biurowiec oraz condo ho...
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia artykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia
Dobre wieści z branży automotive w Polsce. Dotyczą województwa świętokrzyskiego i liczących ok 44 tysiące mieszkańców Starachowic. Największy pracodawca w tym mieście i okolicy, fabryka autobusów niemieckiego, globalnego koncernu MAN, będzie zatrudniać nowych pracowników.
Pięciu nowych najemców na działce OKAM po FSO w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Pięciu nowych najemców na działce OKAM po FSO w Warszawie
W ostatnim czasie OKAM zawarł 5 nowych umów na najem powierzchni na terenie nieruchomości przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie, po dawnej FSO. Pojawią się tam firmy z branży kurierskiej, jak i z obszaru kolportażu książek, doradztwa inżynieryjnego, podmiot specjalizujący się w rozwiązaniach florystycznych, a także Escape Room. Kontrakty, na łączną powierzchnię 4.850 mkw., zostały zawarte na okres od 1 roku do 5 lat. Jednocześnie trzech dotychczasowych najemców powiększyło posiadaną przestrzeń.
Chińska firma z branży automotive buduje fabrykę w województwie zachodniopomorskimartykuł
Pokaż artykuł
Chińska firma z branży automotive buduje fabrykę w województwie zachodniopomorskim
Kolejna duża chińska inwestycja w Polsce. W miejscowości Karlino w województwie zachodniopomorskim swoją fabrykę automotive buduje firma Yinlun Setrab.
Danfoss Poland zakończył budowę nowoczesnej fabryki w Grodzisku Mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Danfoss Poland zakończył budowę nowoczesnej fabryki w Grodzisku Mazowieckim
Zakończył się transfer produkcji rozwiązań dla chłodnictwa z Kolding do nowej fabryki Danfoss w Grodzisku Mazowieckim. W sumie, w ciągu 14 miesięcy wybudowano halę produkcyjną, magazyn i laboratorium o łącznej powierzchni ponad 13 000 tys. mkw. oraz uruchomiono 45 linii produkcyjnych.
W Polsce powstanie wielka fabryka broni dla Ukrainy?artykuł
Pokaż artykuł
W Polsce powstanie wielka fabryka broni dla Ukrainy?
Czy w Polsce zostanie wybudowana wielka fabryka broni dla Ukrainy? Jak powiedział w ubiegły czwartek szef komisji obrony w brytyjskiej Izbie Gmin Tobias Ellwood – tego typu inwestycja jest wręcz konieczna, bo według niego aktualnie realizowany model darowizn różnego rodzaju broni dla broniącej się przed rosyjską agresją Ukrainy w dłuższej perspektywie jest nie do utrzymania.
Niemiecka firma Böwe Elektrik wybudowała nową fabrykę na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma Böwe Elektrik wybudowała nową fabrykę na Dolnym Śląsku
Zakończyła się realizacja kolejnej zagranicznej inwestycji w województwie dolnośląskim. Niemiecka firma Böwe Elektrik wybudowała nową fabrykę w Bolesławcu. Dzięki realizacji tej inwestycji zwiększyła też znacząco zatrudnienie.
[Aglomeracja Wrocławska] Inwestor z branży automotive zainwestuje w gminie Kąty Wrocławskie?artykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Inwestor z branży automotive zainwestuje w gminie Kąty Wrocławskie?
Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć portalowi Investmap.pl działkami w gminie Kąty Wrocławskie in...
Inwestor uwolni Milanówek od skażenia. Przeprowadzi remediację terenów po fabryce MIFAM [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Inwestor uwolni Milanówek od skażenia. Przeprowadzi remediację terenów po fabryce MIFAM [WIZUALIZACJE]
Teren po dawnym zakładzie produkcyjnym MIFAM w Milanówku zyska nowe życie. Trwają szeroko zakrojone działania związane z remediacją, czyli usunięciem zanieczyszczeń w gruncie dla działek przy ul. Królewskiej. Dzięki temu miejsce to będzie całkowicie bezpieczne, a podjęte przez inwestora prace przyczynią się do poprawy jakości życia wszystkich mieszkańców Milanówka.
Jelcz-Laskowice: Toyota stawia na Dolny Śląsk i dalej inwestujeartykuł
Pokaż artykuł
Jelcz-Laskowice: Toyota stawia na Dolny Śląsk i dalej inwestuje
Japoński potentat motoryzacyjny – Toyota nadal stawia na rozwój w Polsce, a konkretnie na...
REKLAMA